Związek między muzyką a medycyna jest tak dawny jak historia ludzkości. Nowa muzyka instrumentalna świadomie posługuje się dźwiękiem, harmoniami i rytmami rozładowującymi napięcie, usuwając zmęczenie i skłaniającymi słuchacza do kontemplacji.

Pozwala ona nie tylko zrelaksować się czy też wręcz zasnąć po ciężkim i pełnym stresu dniu, ale także pomaga spojrzeć na własne życie i problemy z rozsądnym dystansem, odnaleźć spokój.

Nowa muzyka instrumentalna pomaga podnieść jakość życia zapobiegając lub eliminując stres, który będąc odpowiedzialnym za powstanie wielu chorób, a także obniżając skuteczność leczenia i pogarszając stany chorobowe, stał się nieodłącznym czynnikiem naszej cywilizacji.

Nowa muzyka instrumentalna pomaga w odzyskaniu wewnętrznego spokoju, harmonii, kontaktu z samym sobą i poczucia radości życia.

Przy każdym albumie znajduje się odtwarzacz pozwalający odsłuchać fragment jednego z utworów na albumie. Fragmenty utworów są w formacie MP3, mają długość około 1 minuty.

Kategorie muzyczne płyt:

Piękno i spokój w Twoim domu:

LORENTZEN & VIRKMANN - "ALPHA"

Muzyka harmonizująca czakramy i wzbogacająca świadomość o najsubtelniejsze poziomy naszej jaźni. Delikatne dźwięki kryształowych czarek oraz instrumentów tybetańskich, a także śpiew delfinów i odgłosy oceanu wprowadzają w stan głębokiej medytacji.

 

BINDU - "A TOUCH OF SCANDINAVIA"

13 skandynawskich pieśni ludowych w niezapomnianej interpretacji instrumentalnej Bindu. Urzekająca atmosfera utworów oddaje nastrój błękitnego nieba i letniego, ciepłego wieczoru.

 

Lecznicza muzyka do masażu:

PUSHKAR - "BLUE FLAME"

"Niebieski płomień" to tytuł albumu, który ułatwia pozbyć się stresu i pozwala nam "odlecieć" w nieznany świat, świat nie z tej Ziemi. Spokojna i głęboka muzyka elektroniczna świetnie nadająca się do medytacji, terapii, Reiki oraz głębokiego relaksu.

 

Dania - Morten Hjortbol - THIS MOMENT

Piękna muzyka na pianino.

 

Muzyka do pięknych nastrojów:

JOHAN HJERT - "LUMEN"

Johan Hjert jest jednym z najbardziej popularnym muzyków w Szwecji. Ten album zawiera muzykę relaksacyjną Fletu Pana zainspirowaną przez piękno natury.

 

Muzyka z odgłosami natury:

JAN SKOVGAARD PETERSEN - "OCEAN DREAMS"

Łagodna muzyka ze śpiewem wielorybów w tle, koi Twoje serce, leczy Twoją duszę. Instrumenty elektroniczne, pieśni wielorybów, odgłosy oceanu.

 

"MUSIC FOR WELLBEING III" - muzyka i odgłosy natury

16 utworów na tej płycie jest tak dobranych aby słuchacz poczuł się zrelaksowany i rozluźniony. Muzyka relaksacyjna i odgłosy natury tworzą głęboką i opiekuńczą atmosferę, która może Cię odstresować, rozluźnić i ucieszyć. Słuchanie muzyki z tej płyty wprowadzi Twój umysł i ciało w stan głębokiego relaksu.

 

Muzyka do biura:

Dania - Soren Hyldgaard - FLYING DREAMS

Album zawiera kompozycje zabierające nas w świat ulotnych marzeń.

 

Dania - Lars Trier & Kim Menzer - SKYWALKS

Melodyjne, piękne melodie na gitarę i flet.

 

Muzyka do reiki i terapii:

PUSHKAR - "BLUE FLAME"

"Niebieski płomień" to tytuł albumu, który ułatwia pozbyć się stresu i pozwala nam "odlecieć" w nieznany świat, świat nie z tej Ziemi. Spokojna i głęboka muzyka elektroniczna świetnie nadająca się do medytacji, terapii, Reiki oraz głębokiego relaksu.

 

Muzyka w podróży:

Bindu - LIGHT AT HEART

"światło serca" promieniuje ciepłem oraz spokojem z intensywnością i urokiem, którym trudno się oprzeć.
Delikatne dźwięki gitary oraz melodyjne utwory przekazują radość i piękno życia.

 

Torbjörn Carlsson & Björn J:son Lindh - INNER BEAUTY

Flet i gitara w poetyckim dotknięciu.
Poczuj magiczną atmosferę natury w Szwecji.

 

Muzyka dla kobiet w ciąży i małych dzieci:

Klaus Tolboll Sorensen & Henrik Birk Aaboe - WIND CHIMES

Lekkie, relaksujące melodie pomogą w oczekiwaniu na poród.

 

Klaus Tolboll Sorensen & Henrik Birk Aaboe - TALES OF THE OCEAN

Muzyka przeznaczona dla dzieci do pierwszego roku życia. śpiew delfinów i szum fal.

 

HENRIK BIRK AABOE & KLAUS TOLBOLL SORENSEN - "LULLABIES"

Płyta zawiera kolekcje nowo skomponowanych kołysanek stworzonych specjalnie dla dzieci w wieku do 1 do 2 lat. Ta muzyka tworzy spokojną i bezpieczną atmosferę, która ułatwia zasypianie i ucieszy Ciebie i Twoje dziecko.

 

Muzyka dla aktywnie żyjących:

Bindu - ZENRISE

Piękno i radość zamienione w muzykę.

 

Muzyka do Twojego samochodu:

HENRIK KOITZSCH & JOSEF BAUMGARTNER - "FIRE MOON"

Doskonała mieszanka pięknych melodii i łagodnych rytmów. Muzyka tworzy bezstresową strefę gdzie możesz się zrelaksować i ponownie nabrać sił. Instrumenty: gitara, fortepian, keyboards, perkusja, flet Pana, saksofon.

 

Muzyka do tańca i ruchów ciała:

RISHI - "THE ANCIENT SECRET"

Doskonała muzyka do yogi, tai-chi, gimnastyki i ćwiczeń korekcyjnych.

 

Muzyka do nauki:

CHITTA - "BEAUTY ALL AROUND"

Spójrz na świat oczami zakochanych. Delikatność, piękno, spokój i harmonia to esencja uczuć wyrażonych muzyką. śpiew delfinów i inne odgłosy natury przywracają nam kontakt z samym sobą oraz naszym otoczeniem. Kontakt oparty na fascynacji i zaufaniu. Instrumenty elektroniczne, gitara odgłosy natury.

 

Lau Laursen - GENTLE RAIN

Łagodna muzyka pełna komfortu i energii życia.

 

Sandhan - The Longing

Piękna solowa muzyka fortepianowa. Każda melodia przepełniona jest pięknem i spokojem.

 

Zapraszamy Państwa do naszego Sklepu Internetowego, gdzie każdy można kupić prezentowane wyżej płyty oraz zapoznać się dokładnie z naszą ofertą produktów zdrowotnych
i do pielęgnacji.