Firma URODA I ZDROWIE zajmuje się sprzedażą paramedycznego sprzętu stosowanego w opiece nad pacjentem, artykułów zdrowotnych przydatnych w terapii domowej, propagowaniem muzyki relaksacyjnej w psychoterapii oraz aromaterapią. Nasze artykuły produkowane są z materiałów o sprawdzonej jakości. Odznaczają się dużą skutecznością terapeutyczną i przystępną ceną.

Wiodącym produktem paramedycznym są poduszki profilowane wytwarzane z pianki tradycyjnej jak również pianki viscoelastycznej tzw. Memory.

Inną dziedziną medycyny niekonwencjonalnej, będącej obszarem działalności firmy
URODA I ZDROWIE jest muzyka relaksacyjna. Muzyka relaksacyjna staje się coraz bardziej popularna mimo braku intensywnej reklamy. Jest źródłem pozytywnych przeżyć i ratunkiem dla zestresowanej duszy. Dźwięki tradycyjnych instrumentów akustycznych w połączeniu z instrumentami elektronicznymi i odgłosami natury pozwalają odbiorcy dotrzeć do głębi przeżyć emocjonalnych.

Kolejną naszą ideą jest aromaterapia czyli świat zapachów. Aromaterapia jest mądrą, naturalną metodą łagodzenia lub usuwania bardzo wielu dolegliwości fizycznych i psychicznych. Olejki eteryczne - czyste, to stężone wyciągi z wybranych roślin, cenione ze względu na swój aromat i wartości lecznicze. Stosuje się je w formie parowania, rozpylania, kąpieli, podgrzewania nad żarówką, w postaci kompresów, inhalacji, masażu i kosmetyków. Naturalne olejki eteryczne, oferowane przez firmę URODA I ZDROWIE, są najwyższej jakości i posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości.