Proponujemy tkaniny poliestrowe trudnozapalne i niepalne, które w znaczny sposób zwięszają bezpieczeńtwo przeciwpożarowe w pomieszczeniach o wielu różych zastosowaniach i przeznaczeniu. Ogień może się szybko rozprzestrzeniać w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie oraz znajduje się sprzęt techniczny znacznej wartości. Tkaniny trudnozapalne i niepalne umożliwiają ewakuację i przyczyniają się do zmniejszenia strat i szkód. Trudnozapalne tekstylia znajdują zastosowanie w hotelach, domach wczasowych, restauracjach, użwane są do dekoracji targów i wystaw. Charakterystyczne cechy tkanin trudnozapalnych:
- szerokie zastosowanie: kurtyny, zasłony, artykuły pościelowe, rolety, markizy, ścianki działowe, tkaniny obiciowe meblowe, tapety
- łatwe w konserwacji, odporne na gniecenie się utrzymuje stabilny kształt, odporne na światło i ścieranie
- oddychający materiał zapewnia wysoki komfort używania mebli podczas siedzenia
- odporne na pleśnienie i gnicie
- spełnia wszystkie międzynarodowe normy przeciwpożarowe

Zapraszamy Państwa do naszego Sklepu Internetowego, gdzie przedstawiono wiele produktów zdrowotnych, do pielęnacji i aromaterapii. Moża tam oczywiście dokonać zamówienia na interesujące Państwa produkty oraz zapoznać się dokładnie z naszą ofertą produktów do pielęgnacji, płyt CD z muzyką relaksacyjną i aromaterapii.